by
Sezgin Sarışen | Eyl 15, 2021
Tübitak 1001 ve Tübitak-DFG (Almanya) İkili İşbirliği kapsamında Fakültemiz Kimya Mühendisliği ve Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerimizin yürütücülüğünü üstlendiği projeler destek almaya hak kazanmıştır.
![Reza hoca son Reza hoca son](/images/librariesprovider46/yeni-haber-resimleri/reza-hoca-son.jpg?sfvrsn=ca0b7ec7_2)
Tübitak 1001 ve Tübitak-DFG (Almanya) İkili İşbirliği kapsamında Fakültemiz Kimya Mühendisliği ve Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerimizin yürütücülüğünü üstlendiği projeler destek almaya hak kazanmıştır.
Dr. Öğretim Üyesi Ramazan KIZIL: Tübitak 1001 Programı, “Ferromanyetik Nanotel Nanojonksiyonunda Tek Molekül DNA Spintroniği”
Doç. Dr. Reza NOFAR: Tübitak 2507 - Araştırma Projeleri - Almanya Araştırmalar Konseyi (DFG) ile İkili İşbirliği Programı,“Sıcaklığa Dayanıklı Geri Dönüştürülmüş Pet/Pbt Tanecik Köpüklerinin Tasarımı; Köpürme ve Kaynak Yapı-Özellik İlişkilerinin Açıklığa Kavuşturulması”