by
Sezgin Sarışen | Kas 29, 2022
Fakültemiz Gıda Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerimizden Prof. Dr. Esra ÇAPANOĞLU GÜVEN, “Clarivate 2022”de “En Çok Atıf Alan Araştırmacı” Ödülü’nü kazanmıştır.
![IMG-20221129-WA0009(1) IMG-20221129-WA0009(1)](/images/librariesprovider46/haberresimleri/ımg-20221129-wa0009(1).jpg?sfvrsn=46e72c84_4)
Fakültemiz Gıda Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerimizden Prof. Dr. Esra ÇAPANOĞLU GÜVEN, "Clarivate 2022"de tarım bilimleri kategorisinde "En Çok Atıf Alan Araştırmacı" Ödülü’nü kazanmıştır. Öğretim üyemizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.