by
Sezgin Sarışen | Haz 23, 2022
İTÜ-SENTEK misafir araştırmacılarından Dr. Hüseyin Enis Karahan “Antimicrobial Nanocarbon Materials for Biomedical and Environmental Applications” konulu bir seminer vermiştir.
![huseyin enis karahan huseyin enis karahan](/images/librariesprovider46/duyuru/huseyin-enis-karahan.jpg?sfvrsn=2e8e7e2e_4)
İTÜ Sentetik Yakıtlar ve Kimyasallar Teknoloji Merkezi’nde TÜBİTAK BİDEB-2221 programı desteği ile misafir araştırmacı olarak ortak çalışmalarda bulunan Dr. Hüseyin Enis KARAHAN, 09 Haziran 2022 Perşembe günü saat 15:00'te Kimya Metalurji Fakültesi D-201 nolu derslikte "Antimicrobial Nanocarbon Materials for Biomedical and Environmental Applications" başlıklı bir seminer vermiştir. Seminere katılan ve ilgi gösteren herkese teşekkür ederiz.